Pociąg, który jedzie 500 km/h! Wiemy gdzie

Takim to nagłówkiem Onet.pl reklamuje jeden ze swoich artykułów. Szczerze mówiąc, to po przeczytaniu tego nagłówka nie mam ochoty nawet zaglądać do pełnego tekstu. Odpowiedź sama ciśnie się na usta.

„Wiemy gdzie”… ja też wiem gdzie. Na pewno nie w Polsce. U nas nawet nowiutkie Spierdolino nie pojedzie więcej niż 200 km/h, choć potrafi znacznie więcej. I to być może dopiero za dwa lata (a słyszeliście, że za dwa lata będzie koniec świata?). Tylko po chuj już kupowali? Przecież do czasu jak toto puszczą na polskie pogięte tory to kibole to rozkradną, rozpierdolą a na koniec jakieś chujowe graffiti pierdolną. No chyba, że nasz nieRząd stanie na wysokości zadania (jak zwykle) i powoła nową służbę mundurową, ze specjalnymi uprawnieniami, która zajmie się pilnowaniem tego pięknego przybytku.

One thought on “Pociąg, który jedzie 500 km/h! Wiemy gdzie

  1. …za 2 lata to pociągów może juz nie byc technika idzie w górę. Ale jak by nie szła to zawsze sprzedadzą nam cos starego i zapewnia ze to nowość wiec na pewno to kupimy i pocałujemy ich jeszcze w dupę z uśmiechem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *