Czy Europa jest przygotowana na kolejne ataki?

Wszystkie media huczą: „Zamachy w Belgii”. Temat, niewątpliwie, emocjonujący. Sytuacja wyraźnie pokazuje, że mamy problem. Powód problemu jest bardzo prosty i nie o tym chciałem napisać.

Mnie dziś interesuje odpowiedź na pytanie, czy Europa jest przygotowana na ataki terrorystyczne? Po krótkim zastanowieniu odpowiedź okazuje się prosta jak chuj w dupie cycatej mulatki. Od lat trwają przygotowania, słabo uszczelnione granice w państwach ościennych. Popatrzmy na przykład Węgier, jaki rejwach podniosło unijne jego w dupę mać lewactwo na wieść o patrolach, murach tudzież innych ogrodzeniach? Unia z otwartymi rękami przyjęła tabuny uchodźców, bez żadnej weryfikacji, bez żadnej kontroli. Niemcy wręcz huczały, zmuszały wszystkie zrzeszone państwa do przyjmowania napływających stad. Nikt nie chciał słuchać słów rozsądku, ludzi sprzeciwiających się imigrantom nazywano oszołomami, homofobami, i chuj jeszcze wie jak inaczej. No to teraz macie. Czy teraz pani Merkel weźmie na klatę te zamachy? Czy przyzna się, że popełniła błąd? Czy uzna się za współwinną tragedii?

Odpowiedź więc jest prosta i krótka. Tak, Europa jest przygotowana. Każdy może tu przyjechać i podłożyć bombę gdzie i kiedy chce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.