Koronawirus jest w odwrocie!

Pamiętacie te słowa Morawieckiego z 2 lipca? Zbliżały się wybory prezydenckie, trzeba było wygnać mohery, starych dziadków i babki z zamkniętych domostw, żeby zagłosowały na jedynie słusznego kandydata. No to premierzyna ogłosił „zwycięstwo nad pandemią”.

Takie to zwycięstwo, że teraz, każdego dnia, bijemy kolejne rekordy zachorowań. Pamiętam, że kilka dni później liczba zachorowań doszła do około 600. Przed wakacjami szkoły były pozamykane, jak przypadków było po 200-300. Teraz przekroczyliśmy 4000… i kurwa nic. Dzieciaki nadal roznoszą wirusy po rodzinach. Szkoły przeładowane, tzw. dystans społeczny to farsa – popatrzcie na licea, które muszą pomieścić podwójne roczniki!!! I siedzą te dzieciaki w maskach, przyłbicach po 8 godzin w klasach, charczą, chuchają na siebie… a potem niosą to do domów, do rodziców, do dziadków. A niech staruszkowie też coś od życia mają… często kurwa już krótkiego życia…

Wielkim wygranym na tym wszystkim ma szansę zostać ZUS. Emeryci, ze względu na wiek, są w grupie największego ryzyka… Dlatego dzieciaki musicie chodzić do szkół, musicie jak najwięcej dziadków pozarażać. Chodzą słuchy, że Tarcza 17.0 będzie zakładała nagrody pieniężne dla każdego nastolatka, który rozniesie zarazę największej ilości emerytów.

2 comments on “Koronawirus jest w odwrocie!

  1. Nawet jeśli przegrają, to co to zmieni? Polacy i tak zagłosują przeciwko pis czyli na platfusów. I znów Tusk, Schetynka i inne wymuskane pizdy będą nas okradały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.