Regulamin

Odwiedzając tą witrynę zgadzam się z poniższym Regulaminem. Jeśli się nie zgadzam – to stąd wypierdalam!

  1. Autorem jest zarówno osoba publikująca posty jak i osoba publikująca komentarz.
  2. Jeśli czytam co autor ma do powiedzenia to znaczy, że toleruję autora i wszystko co się pojawia na tej stronie. Mogę się z autorem nie zgadzać, wdawać się z autorem w polemikę – ale toleruję autora i jego opinie.
  3. Jeśli nie toleruję i nie podoba mi się co autor wypisuje – wypierdalam stąd w podskokach z przytupem i pogwizdując na zakrętach i więcej tu nie wracam.
  4. Wszelkie dane osobowe jakie podaję gdziekolwiek na tej stronie – a czynię to dobrowolnie – być może będą gdzieś przechowywane, ale chuj jeden wie gdzie. Jaśnie Wielmożny Administrator tej witryny zapewnia, że jebie go jakie dane i w jakim celu podajecie, i nie ma ochoty wykorzystywać tych danych do czegokolwiek, ani tym bardziej przekazywać ich dobrowolnie komukolwiek!
  5. Nawet jeśli ta strona zapisuje jakieś kukizy to Jaśnie Wielmożny Administrator ma to głęboko w dupie, nie używa tychże ciastek ani do karmienia kur ani tym bardziej sam ich nie wpierdala. Leżą i gniją tam gdzie ich miejsce. Jak komuś nie pasi – wypierdala w podskokach… co dalej już znacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.