Zrobić wszystko, byle zostać przy korycie

Mamy gorący okres. Nie tylko za sprawą aury i nie tylko za sprawą wirusa. Do tych, niewątpliwie uciążliwych przypadłości, dołączyła trzecia – równie wredna. Chodzi o drugą turę wyborów prezydenckich.

Partia miłościwie jej w dupę mać rządząca forsuje, na wszelkie sposoby, swojego kandydata. To oczywiście zrozumiałe. Robi to, jednak, stosując chwyty poniżej pasa – jak zwykle zresztą. Weźmy na to taką debatę prezydencką. Po chuja zapraszać jakiekolwiek media – wystarczy przecież w 150% upartyjniona TVP. Zwykłych ludzi też nie ma co zapraszać – wystarczą podstawione osoby, które będą zadawać jedynie słuszne pytania. Tak właśnie wyglądała debata zorganizowana przez pisuarczyków dla swojego, jedynie słusznego konia zaprzęgowego.

Ale debata to nic. To przecież norma. Nie można narazić namaszczonego na ośmieszenie przy „nieswojakach”. Jakże by to wyglądało, jakby namaszczony pierdolnął jakąś gafę? TVPiS wytnie – ale pozostałe media pastwiłyby się nad tym, co najmniej do ostatniej sekundy przed ciszą wyborczą. Toż to nie uchodzi. Nie można pozwolić, aby jakiś faszysta, czy Żyd, czy inny postkomuch mordę sobie wycierał naszym wałachem!

A jeśli do tego dorzucimy trochę brudnego pisuar… eee… Pi-aRu? Kto zabroni, w razie czego sądy też mamy w garści. Spoty wyborcze też się reżyseruje na maksa. I wkłada się rzekomym wyborcom kandydatów, którzy swój wyścig o tron zakończyli na pierwszej turze, słowa wychwalające jedynie słusznego. Potem się okazuje, że ci wyborcy to ludzie z PiS (żeby się kurwa nie postarać o człowieka, którego nie da się namierzyć, to trzeba być zadufanym w sobie, malutkim skurwysynkiem!!!). Albo wymyśla się nieistniejące osoby z grona lekarskiego. Jakby, kurwa, rejestru lekarzy nie było! Ale już to kiedyś słyszeliśmy z ust pewnej osoby z wierchuszki PiSu „ciemny naród to kupi”. I ciemny naród kupił – i pewnie zagłosuje, jak świnie przy korycie chcą.

Inna sprawa, że kontrkandydat też chuj wi co nie jest. Jakby nie patrzeć, to jest z obozu bandy, rządzącej niepodzielnie od 1989 roku. No to kurwa co to za alternatywa? Toż to jeden chuj na kogo zagłosujesz. Albo będzie nadal socjalizm, aż jaja bolą, albo znów władzę dostanie klika, która Polskę chce oddać zagranicznym koncernom – i to bez kropli wazeliny!!!

Głosujta jek chceta – te wybory i tak Polska przegrała!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.