Jeden chuj

Po wynikach wyborów (jeszcze nieoficjalnych), będziemy mieć drugą turę. Teraz dopiero zaczną się przepychanki: a bo Komorowski, a bo Kaczyński. A ja wam powiem – jeden chuj który wygra. Z punktu widzenia dupokracji, lepiej byłoby, żeby wygrał Kaczyński. Przeciwwaga dla rządzących oszołomów-platformersów powinna być. Nie może być tak, żeby ci co rządzą nie mieli żadnego hamulca, żadnej ściany od której mogliby się odbić pędząc bezmyślnie przed siebie. Szczerze więc życzę panu Komorowskiemu, żeby wzorem Tuska z poprzednich wyborów poniósł zaskakującą porażkę!

Jednocześnie jestem zagorzałym przeciwnikiem kolejnego Kaczyńskiego na fotelu prezydenckim. Trzeba być nieźle pojebanym, żeby głosować na tego „kartofla” (cytując jeden z niemieckich dzienników). Jednak, kogokolwiek byśmy nie wybrali w drugiej turze, nic to nie zmieni. Wszyscy ci kandydaci wywodzą się z jednego, lewicowego nurtu. Choćby ich partie mianowały się „prawicowymi”, to programy mają naszpikowane socjalizmem aż po same uszy. Tak więc mówię Wam, jeden chuj czy wygra Kaczyński czy Komorowski. Obaj panowie nie mają reprezentacyjnego wyglądu. Kaczyński wygląda – wszyscy widzą jak. Komorowski, może odrobinę lepiej, ale też jakąś taką myszą mu z gęby patrzy. Kaczyński jako ociec narodu sprawdziłby się „idealnie”, zwłaszcza, że z „bycia ojcem” ma takie doświadczenie jak ja z pierdolenia politycznych głupot w języku Suahili. Komorowski, jako reprezentant kraju, porozumie się z całym światem w czterech językach: polskim, rosyjskim i dwóch językach jakie ma w butach. Żenada! Naprawdę nie stać nas, Polaków, na godnych kandydatów? Czy musimy mieć wybór pomiędzy nienawistnym pokurczem a niedoedukowanym byle-kim?

Jeden chuj! Wali mnie kto wygra. W drugiej turze nadal będę głosował na Korwina-Mikke.

2 comments on “Jeden chuj

 1. Witam!

  Zawsze ten sam schemat dwóch do wyboru,a tak naprawdę niema kogo wybrać ?
  PARADOKS KURWA JEGO MAC!
  Nie oni to robią specjalnie wybierają miedzy sobą i nie dadzą ci się dorwać do koryta ponieważ ty masz robić na nich a nie oni na ciebie.

  Propozycja.
  Zbojkotujmy wszyscy wybory jak jeden maż, wtedy zobaczymy zażenowanie na twarzach polityków, a możne nawet i łzy. Niech się przekonają ze ludzie wreszcie się obudzili i nie będą hodować tych wrzodów na własnych dupskach!

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.