Cienko idzie

Mój zapał okazał się niewystarczający. Rzekłbym wręcz, że jest cienki jak sik pająka. Widać to, słychać i czuć. Pamiętacie jeszcze pierwszy post jaki tu z dumą, zaraz po zakupie domeny, napisałem? Zapewne nie ale nic straconego. Jest trzy posty niżej. Jeśli nie boicie się zwichnięcia palca wskazującego od „ślizgania rolki” to zapraszam na dół. Jeśli już przeczytaliście go, albo pamiętacie, albo macie go głęboko w dupie, to i tak pokuszę się o podsumowanie. Bo to jest pierwszy post, który z całą stanowczością nadaje się do opublikowania tutaj. Krótko mówiąc sam sobie mogę zaśpiewać: „weź nie pierdol bejbe„.

Nie będę też obiecywał, że to się zmieni, bo znów będę zmuszony obsmarować samego siebie przy najbliższej okazji. A jeśli nawet udałoby się rozruszać to przedsięwzięcie – tym lepiej dla Was, którzy być może z ciekawości tu jeszcze zaglądacie.

Wielkie dzięki dla Elleandera za pierwszy komentarz.

One thought on “Cienko idzie

  1. Witam !

    Uważam ze twój blog czy tez stronka jest super, jak śpiewali pewni raperzy czy tez hip hopowcy bo nie bardzo rozróżniam to zjawisko „…trafiasz w ten punkt, trafiasz w ten punkt…” tak bym określił to wszytko co tu opisałeś w swoich artykułach. Prosił bym bardzo żebyś kontynuował dalej to co robisz mimo z nie wiele osób tu wchodzi i pisze komentarze, być może po przeczytaniu twoich artykułów są zaszokowani twoim specyficznym językiem i boja się ze nie będą wstanie cie inteligentnie skomentować (wiec aby nie robić z siebie głupka to lepiej nie pisać nic ;D). Chciał bym żebyś pisał dalej dla nas, tych którzy niecierpliwie czekają na twoją dalsza interpretacje danych zagadnień związanych z codziennością naszego życia, głupich zachowan politycznej sfory i idiotycznych pomysłów na których zarabia się kasę na biednych i prostych zjadaczach chleba. Będziemy czekać na kolejne publikacje mimo ze jest nas 5 osób a być może 5 milionów tak wiec pragnę czytać więcej (more, more) i czekam na kolejna publikacje ;D

    Pozdrawiam panie Hrabio i tak trzymać ;D

    p.s.
    uwielbiam artykuł „balkonowi palacze” (tez nienawidzę tych skurwieli !)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.