Afera za aferą

Czy ja już tego gdzieś nie widziałem? Wszystkie media rozpisują się coraz mocniej o kolejnych aferach, w jakie zamieszani są PiSuarczycy. A to ten dostał 9 milionów, a to ktoś postawił chałupę nie za swoje, inny znowu dostał ciepłą posadkę i gruby hajs na konto co miesiąc wpływa.

Jak tak o tym wszystkim myślę, to nie bardzo mnie to dziwi. Zbliżają się wybory, istnieje szansa, choć na razie niewielka, że PiS te wybory przejebie i trzeba będzie oddać koryto. No to żrą świnie co się tylko da. Nażreć się trzeba, żeby lata chude przetrwać.

A dlaczego napisałem, że mnie to nie dziwi? A przypomnijcie sobie schyłek rządów Tuska i jego bandy fajansiarzy. Czyż nie działo się dokładnie to samo? Czyż Platfusy bezwstydnie nie kręcili lodów w biały dzień, wiedząc, że to ich ostatnie dni przy żłobie?

W 2015 roku było dokładnie tak samo. Tusk żegnał się z lokalnym korytem, spierdolił do Brukseli pod ochronny parasol. Teraz wraca ten sprzedawczyk i kłamca. Polakom wystarczyło 8 lat, żeby zapomnieć, z jakiego powodu na kopach go wyjebali z kraju, zapraszając PiSuarów do rządzenia. 8 lat minęło i Tusk znów jest świetnym lekarstwem na panoszące się kolesiostwo, złodziejstwo i ogólnie panującą degrengoladę. A jakże, kto jak nie on ma tak wielkie doświadczenie wy tych dziedzinach? Teraz jednak doświadczenia nabrali też PiSuarczycy.

A zwykli obywatele? Ci, jak zawsze, będą po dupach bici. To oni będą zbierać cięgi „za błędy na górze”. Dobrze, niech zbierają baty. Może w końcu nabije im to rozumu do głowy? Choć ja w to nie wierzę. Od 30 lat nic się nie zmieniło. Przy korytach wciąż te same mordy, te same głębokie kieszenie kasę wchłaniają, te same rąsie myją inne rąsie, raz w lewo, raz w prawo. A Polacy dają się mamić tymi samymi obietnicami, a reżimowe i opozycyjne media co 4 lata publikują te same kłamstwa i stosują te same sztuczki, żeby tylko zabezpieczyć swoje interesy na Wiejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.